Polish English German

Tapetowanie natryskowe

Komfort i elegancja

start_3

Tapetowanie natryskowe to szybka i ekskluzywna metoda wykończenia ścian i sufitów bez konieczności wcześniejszego nakładania gładzi gipsowej. Nadaje się zarówno do korytarzy, salonów, klatek schodowych jak i do pomieszczeń biurowych.

Tapeta natryskowa to dekoracyjna powłoka przeznaczona do malowania wnętrz. Tapetę natryskową wykonuje się przy pomocy specjalnych maszyn i pistoletów pneumatycznych. Ma ona doskonałe właściwości kryjące przez co skutecznie maskuje wady i nierówności powierzchni. Na ścianie tworzy jednolitą powierzchnię bez łączeń i klejenia, nie tak jak w przypadku tapet z rolki. Tapety natryskowe nadają się do pokrywania powierzchni w pomieszczeniach użyteczności publicznej (posiadają niezbędne atesty). Mają one własności antystatyczne, co redukuje osadzanie się kurzu i brudu ułatwiając utrzymanie czystości.malowanie_natryskowe_2

Dzięki walorom estetycznym, praktyczności, szerokiej gamie kolorów oraz atrakcyjnej cenie metoda ta doskonale zyskuje coraz większą popularność. Powierzchnię tapety można pokryć warstwą lateksu, która zapewni tapecie dłuższą trwałość. Możliwe jest także zastosowanie brokatu, który dodatkowo wydobędzie z tapety świetliste refleksy. Doskonale nadaje się do łączenie z innymi technikami: starymi tynkami, sztukaterią gipsową czy sufitami podwieszanymi.

Tapety natryskowe, jako produkt najnowszych technologii, łączą w sobie takie cechy jak trwałość, odporność na zarysowania i łatwość czyszczenia z wyjątkowym efektem dekoracyjnym. Dzięki temu tapetowanie natryskowe trafia w gusta Klientów spełniając nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Usługi Ogólnobudowlane Władysław Gabryszak
Malowanie natryskowe Szczecin Tapetowanie natryskowe Szczecin
Powłoki dekoracyjne Szczecin