Polish English German

Malowanie natryskowe

Nowoczesne wnętrza

malowanie_natryskowe_1Malowanie natryskowe jest nowoczesną techniką malarską umożliwiającą szybkie i tanie pomalowanie na gładko lub strukturalnie dużych powierzchni ścian, sufitów i innych trudno dostępnych lub nierównych powierzchni. Polega ono na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem w postaci drobnych kropelek (pyłu).

Podczas malowania natryskowego nakładana farba jest równomiernie rozłożona, pozbawiana zacieków i pokrywa nawet przy jednokrotnym malowaniu różne nierówności malowanej powierzchni. Metoda ta umożliwia natrysk dowolnego rodzaju farby.tapetowanie_natryskowe_1

Malowanie natryskowe jest tańsze i szybsze niż malowanie metodą tradycyjną, ponieważ zapewnia bardzo wysoką wydajność - 4 m2 na minutę co daje od 800 do 1100 m2 dziennie. Za pomocą malowania natryskowego możemy pokryć farbą zarówno ściany wewnątrz budynków (beton, tynk, gips, płyty g-k) jak i elementy zewnętrzne – mury, tynki zewnętrzne, puc, dachy.

Farby natryskowe mają bardzo bogatą kolorystykę i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia dowolnej kompozycji barw i wzorów. Są trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu zachowują swoje walory użytkowe i dekoracyjne przez długi czas i to nie tylko w mieszkaniach czy domach, lecz także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak: klatki schodowe, sklepy, biura, banki, hotele, szpitale, szkoły. Farby natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Jest to tylko jeden z powodów, dla których cieszą się one wciąż rosnącą popularnością nie tylko wśród użytkowników indywidualnych, lecz także firm i instytucji.

Usługi Ogólnobudowlane Władysław Gabryszak
Malowanie natryskowe Szczecin Tapetowanie natryskowe Szczecin
Powłoki dekoracyjne Szczecin