Polish English German
 • Malowanie natryskowe Tapetowanie natryskowe

  Oferujemy nowoczesną metodę malowania i tapetowania natryskowego ścian i sufitów, mieszkań i domów. Farby i tapety natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Efektem końcowym jest idealnie pomalowana powierzchnia o wysokich walorach użytkowych i estetycznych.

  Malowanie natryskowe to luksus w zasięgu Państwa możliwości

 • Kompleksowa oferta
  dla biur i instytucji

  Malowanie i tapetowanie natryskowe doskonale nadaje się do pomieszczeń biurowych, budynków użyteczności publicznej, szpitali, szkół, hoteli. Oferujemy farby natryskowe najwyższej jakości posiadające odpowiednie atesty higieniczne, trwałe, odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości.

  Gwarantujemy solidność i efekt, który spełni Państwa oczekiwania

 • Najwyższa jakość
  i wydajność

  Malowanie natryskowe to nowoczesna i bardzo wydajna metoda malowania. Najnowszej generacji agregat malarski pozwala nam na szybkie malowanie dużych powierzchni nawet do 2000 m2 dziennie. Oferujemy malowanie natryskowe hal i obiektów sportowych i przemysłowych, budynków deweloperskich, garaży, dachów itp.

  Nasze atuty to szybkość wykonania, wydajność i konkurencyjne ceny

 • Odnawianie elewacji zewnętrznych

  Wykonujemy remonty elewacji zewnętrznych budynków metodą malowania ciśnieniowego bezpyłowego, a także ocieplenia ścian wewnętrznych i zewnętrznych termo-ceramicznym systemem powłokowym. Powłoki ceramiczne dają doskonałą izolacyjność cieplną oraz ograniczają osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchni ściany.

  Nowoczesne systemy elewacyjne to efekt na wiele lat

Dlaczego malowanie natryskowe

Piękno i nowoczesność w zasięgu ręki

start_1Dzisiaj – inaczej niż kiedyś – większość czasu spędzamy w pomieszczeniach. Nasze życie rodzinne, praca, czy spędzanie wolnego czasu przeważnie toczy się we wnętrzach. Kolorystyka i klimat mieszkania, domu czy biura jest istotnym czynnikiem wpływającym na nasze dobre samopoczucie.

Duży wpływ na charakter wnętrza ma rodzaj tynków, farb czy tapet, którymi pokryjemy ściany. Ten sam kolor zupełnie inaczej wygląda na ścianie pokrytej tapetą, farbą akrylową czy systemem dekoracyjnym.

Alternatywą dla standardowego „malowania na biało” jest wykorzystanie pełnego wyboru kolorowych powłok wewnętrznych przy zastosowaniu natrysku ciśnieniowego. Metoda ta ma wiele zalet. Czas pomalowania agregatem ściany jest ok. 8 razy szybszy niż tradycyjną metodą. Zastosowanie tego typu technologii jest również zdecydowanie dokładniejsze i "czystsze" od tradycyjnych metod malowania. Farby natryskowe nie posiadają uciążliwego zapachu, a malowane pomieszczenia mogą być ponownie użytkowane już po maksymalnie 24 godz.

powloki_dekoracyjne_1

Metoda malowania przez natrysk zapewnia doskonałe krycie, w efekcie piękną i gładką powierzchnię przy maksymalnej wydajności farby. Farby i tapety natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Jest to tylko jeden z powodów, dla których cieszą się one wciąż rosnącą popularnością.

Malowanie i tapetowanie natryskowe doskonale sprawdza się w przypadku ścian i sufitów mieszkań i domów, klatek schodowych, biur, obiektów sportowych, hal produkcyjnych, elewacji itp. W każdym przypadku można spełnić nawet najwyższe wymagania co do koloru, wzoru i struktury – dostępne kombinacje są praktycznie ograniczone jedynie ludzką wyobraźnią w tym zakresie.

Porównanie metod malowania

MALOWANIE TRADYCYJNE MALOWANIE NATRYSKOWE
różne farby do różnych powierzchni
uniwersalne farby do każdego rodzaju powierzchni: beton, tynk, gips, metal (rury, grzejniki, skrzynki)
wymagany cały "osprzęt" malarski, wałki pędzle, wiaderka, kuwety, rozpuszczalniki itp.
metoda prostsza i "czystsza", potrzebny jest tylko agregat malarski
zazwyczaj potrzeba dwukrotnego malowania z odstępem czasowym na wyschnięcie pierwszej warstwy
wystarczające jednokrotne malowanie, w ciągu 24 h można użytkować pomalowane pomieszczenie
farba nie maskuje nierówności powierzchni
doskonałe krycie nierówności
może być niedokładne w miejscach trudno dostępnych
natrysk farby bez problemu dociera w miejsca trudno dostępne
farba jest jednobarwna, nie ma możliwości uzyskania wzorów i deseni w jednej operacji
farby wielokolorowe z nieograniczonymi kombinacjami barwy i wzoru
trwałość farby i odporność na zmywanie zależy od jej jakości, a to z kolei wiąże się z dużo wyższą ceną
farby są w pełni zmywalne, trwałe i odporne na ścieranie, zachowują walory użytkowe i estetyczne przez wiele lat

Technologia malowania natryskowego

technologiaObecnie coraz częściej agregaty malarskie wypierają tradycyjne pędzle i wałki.

Najnowszej generacji agregat malarski pozwala nam na szybkie malowanie dużych powierzchni. Jeden pracownik dziennie może pomalować agregatem ponad 1000 m2 ścian. Metoda ta pozwala na zaoszczędzenie czasu i materiału przy jednoczesnym uzyskaniu równej i gładkiej powłoki, nieosiągalnej technikami ręcznymi.

Usługa malowania natryskowego świadczona jest w technologii bezpowietrznej przy użyciu agregatu firmy Graco - wiodącego na rynku europejskim producenta urządzeń do natrysku ciśnieniowego. Zasada działania agregatów malarskich hydrodynamicznych (bezpowietrznych) polega na wytworzeniu ciśnienia oleju, który porusza membraną, a ta pompuje farbę bezpośrednio do węża. Na dyszy wyjściowej wytwarza się ciśnienie ok. 220 bar. Tak wysokie ciśnienie i odpowiedni kształt dyszy umożliwiają rozbicie farby na małe cząsteczki tworzący stożkowy strumień farby wydobywający się z pistoletu. Agregatem takim możemy malować małe jak i wielkie powierzchnie w wewnątrz i na zewnątrz.

Przy pomocy natrysku hydrodynamicznego można nakładać większość farb a uzyskane powłoki są bardzo wysokiej jakości. Zaletą malowania hydrodynamicznego jest precyzja w aplikowaniu farby, a także uzyskanie idealnej powłoki malarskiej nawet w trudno dostępnych miejscach. Przy jednokrotnym malowaniu można uzyskać zamierzony efekt końcowy.

Firma Usługi Ogólnobudowlane Władysław Gabryszak świadczy kompleksowe usługi malarskie, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, w technologii natryskowej.
Naszą specjalnością jest malowanie natryskowe Szczecin i tapetowanie natryskowe Szczecin. Metody te w połączeniu z zastosowaniem farb i materiałów najwyższej jakości umożliwiają uzyskanie unikalnych, dekoracyjnych wnętrz o ponad przeciętnym standardzie.
Ponadto zajmujemy się wykonywaniem manualnym ozdobnych powłok ściennych, odnawianiem elewacji zewnętrznych budynków metodą malowania ciśnieniowego bezpyłowego, ocieplaniem ścian wewnętrznych i zewnętrznych termo-ceramicznym systemem powłokowym.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii, pracujemy szybko i wydajnie, a ceny naszych usług są konkurencyjne. Oferta malowania i tapetowania natryskowego skierowana jest zarówno do indywidualnych Klientów jak i do instytucji, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, a także firm deweloperskich i inwestorów.
Świadczymy usługi w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, lecz również przyjmujemy zlecenia „wyjazdowe” – krajowe i zagraniczne. Posiadamy sprawdzony sprzęt i metody działania. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet bardzo skomplikowane zlecenie.