Polish English German

Farby natryskowe

Farby i tapety natryskowe

farby_natryskoweFarby natryskowe to wielobarwne, pigmentowane powłoki nakładane za pomocą pistoletu pneumatycznego. Efektem końcowym jest idealnie pomalowana powierzchnia o wysokich walorach użytkowych i estetycznych.

Farby i tapety natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Jest to tylko jeden z powodów, dla których cieszą się one wciąż rosnącą popularnością nie tylko wśród użytkowników indywidualnych, lecz także firm i instytucji.

  • Farby natryskowe można stosować na każdy rodzaj tynku, gips, cegłę, drewno, szkło, zatem nadają się do malowania nie tylko ścian czy sufitów, ale także niezbyt dekoracyjnych elementów wnętrz, takich jak rury c.o., drzwiczki rewizyjne czy grzejniki.
  • Farby i tapety natryskowe niwelują optycznie niedoskonałości ścian i sufitów. Mogą być bezpośrednio nakładane na beton, płyty g-k, a także na powierzchnie już wcześniej pomalowane (farby emulsyjne, akrylowe, mineralne itp).
  • trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Są niepalne, posiadają atesty PZH.
  • Farby natryskowe są w pełni zmywalne, mają właściwości antystatyczne, które sprawiają, że kurz nie przylega do powierzchni, a do bieżącego utrzymania czystości ścian wystarczy zwykła woda i ściereczka z mikrofibry. Z tego też względu farby natryskowe zachowują swoje walory użytkowe i dekoracyjne przez długi czas i to nie tylko w mieszkaniach czy domach, lecz także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak: klatki schodowe, sklepy, biura, banki, hotele, szpitale, szkoły.
  • Mają bardzo bogatą kolorystykę i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia dowolnej kompozycji barw i wzorów.
W naszej ofercie proponujemy farby i tapety natryskowe wiodących firm, które od wielu lat są liderami w tej branży. Są to materiały sprawdzone i najwyższej jakości. Nasi Klienci mają szeroki wybór farb w zależności od swoich potrzeb i upodobań co do kolorystki, struktury i wzorów.

Oferujemy:

Usługi Ogólnobudowlane Władysław Gabryszak
Malowanie natryskowe Szczecin Tapetowanie natryskowe Szczecin
Powłoki dekoracyjne Szczecin